Služby

NABÍDKA SLUŽEB

Kosmetické služby

Pedikúra a manikúra

Masáže


Motto: Obličej končí tam kde začíná podprsenka

Pleť každého člověka je jedinečná. To je důvod, proč každá žena i muž potřebuje osobní péči a produkty, které slouží přesně jejich potřebám. Proto nabízíme ošetření hned dvěma druhy kosmetiky Janssen Cosmeceutical a Belico Derma Concept , které podporují individuální vlastnosti každé pleti i přirozenou funkci kůže.

JANSSEN COSMECEUTICAL KOSMETIKA BEZ KOMPROMISŮ. Německá profesionální pěstící kosmetika. A co je na této značce tak výjimečného? Zastupuje produkty založené na vědecké bázi, produkty, které se přibližují standardům farmaceutických produktů. Produkty Janssen Cosmeceutikal pomáhají cíleně pěstit partie obličeje, dekoltu i celého těla. Veškeré výrobky jsou vytvářeny podle evropských norem a kvalita je mimo jiné garantována certifikátem ISO 9001, který je každoročně úspěšně obhajován.

BELICO Derma Concept. Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů. Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální. Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!

Cosmetics ATOK International - originální česká přírodní kosmetika, čerstvě připravovaná z nejkvalitnějších přírodních surovin.