Služby

MASÁŽE

ZÁBALY PROTI CELULITIDĚ V KOMBINACI S PŘÍSTROJOVOU LYMFODRENÁŽÍ

Pročišťovací metoda spočívající v zábalech prováděných krémem se skořicovou silicí. Metoda je osvědčená při tvarování postavy, odbourávání celulitidy a podkožního tuku. Krémy se silicí skořice pokožku prohřejí, podpoří krevní oběh a proudění lymfy, tím odplavují škodliviny z těla vzniklé látkovou výměnou. Díky skořici, která prohřívá podkoží a přístrojovou lymfo masáží postižené časti těla, dochází k prokrvení a prohřátí tkáně, zlepšení odtoku lymfy, částečné odplavení vody a tuků v daných partiích, vypnutí kůže, relaxaci těla i duše. Navíc pravidelným nanášením a masírováním zlepšíme vzhled pokožky. Je nutné dodržovat pitný režim, 48 hod. před a po masáži. K prodloužení účinku je vhodné po masáži ponechat krém alespoň 6 hod. bez dalšího mytí. Ovšem k dosažení požadovaného účinku je nutné proceduru opakovat a to jednou týdně po dobu alespoň pěti týdnů.

KLASICKÁ REGENERAČNÍ A SPORTOVNÍ REKONDIČNÍ MASÁŽ

Klasická masáž celého těla se provádí u lidí nemocných i zdravých, na rozdíl od masáže sportovní, která se provádí pouze na lidech zdravých za účelem rekondice a masáž je velmi podobná.
Sportovní masáž: Pravidelná sportovní masáž je perfektním doplňkem cvičení, pomáhá udržet fyzické, mentální i emoční zdraví lidí, kteří se účastní rozličných aktivit. Lidé s pravidelným programem sportovní masáže znají její pozitivní vliv na rychlost, ohebnost a sílu, i to, že díky sportovní masáži získávají ztracenou sílu rychleji zpět. Masáž má dlouhou historii jako účinná metoda pro prevenci úrazů při sportu a pro zvyšování atletických výkonů.
Odstranění křečí: V tomto případě pomáhá hloubková pravidelná masáž, která uvolňuje napětí, prodlužuje stažená svalová vlákna a zmírňuje bolest. Křeč je náhlé, bezděčné stažení svalu, kdy se sval stává napjatým a bolestivým. Pokud se křeče objevují v dolních končetinách, doporučuji využít spíše přístrojovou lymfodrenáž.

TĚHOTENSKÁ MASÁŽ

Tato masáž je určena pro budoucí maminky, je prováděná s šetrností. Jedná se spíše o relaxační masáž, která ovšem uleví namáhaným zádovým partiím a nohám. Klientka při této masáži leží na boku s vypodloženým bříškem.

BAŇKOVÁ MASÁŽ

Hloubková masáž svalových partií. Jedná se o velmi dobrou uvolňující techniku, působící výborně na uvolnění tzv. „skřípléhu nervu“. Po této masáži se mohou objevit na masírovaných partiích podlitiny, které ovšem nebolí a zmizí do několika dnů.

BAMBUSOVÁ MASÁŽ

Bambusová masáž patří k novinkám ve světě wellness a relaxace. Tato masáž je velice účinná a příjemná procedura, která má vynikající uvolňující, zklidňující, reflexní a lymfatické vlastnosti. Funguje podobně jako lymfatická masáž. Při bambusové masáži se používá bambusových tyčí různých velikostí určených pro dané partie těla.

Je vhodná jak pro muže, zejména pro sportovce neboť stimuluje nervová a svalová vlákna, tak i pro ženy, které uvítají její blahodárný vliv zejména na celulitidu a otoky.

Masáž odstraňuje bolesti páteře, uvolňuje napětí a ztuhlost svalů.

Při bambusové masáži se pracuje s tlakem a daným typem bambusové tyče, které jsou nahřáté na příjemnou teplotu. Spojením této masáže a BIO olejů, které se při masáži používají, zažijete úžasnou techniku začínající být velice populární u klientely nejen orientálních salonů.

MEDOVÁ MASÁŽ

Masáž oživuje a detoxikuje organismus. Během masáže dochází k odstraňování usazenin a jedů z tělesných tkání. Doporučuje se při stresu, čištění pórů, napětí, vyčerpání, stavy neklidu. Není vhodná při alergii na včelí produkty, v těhotenství, při kožních infekcích, zhoubných onemocněních, vysokém očním tlaku. Není to relaxační masáž.

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

  • blahodárně působí na krásu a dobrou náladu
  • vyhlazuje pokožku
  • zabraňuje stárnutí pleti
  • plná vitamínů, minerálů, antioxidantů
  • kvalitní péče o pokožku
  • je velmi vhodná při psychickém napětí
  • pokožka se zbavuje odumřelých buněk a vrásek

Tato masáž je vhodná i jako příjemný dárek. Není však vhodná při těhotenství, alergii na čokoládu, zánětech, nachlazení a křečových žílách.

Masáže je možno objednat např. také pro zaměstnance a službu uhradit prostřednictvím bezhotovnostní platby na základě faktury.


ZPĚT