Služby

MASÁŽE

ZÁBALY PROTI CELULITIDĚ V KOMBINACI S PŘÍSTROJOVOU LYMFODRENÁŽÍ

Pročišťovací metoda spočívající v zábalech prováděných krémem se skořicovou silicí. Metoda je osvědčená při tvarování postavy, odbourávání celulitidy a podkožního tuku. Krémy se silicí skořice pokožku prohřejí, podpoří krevní oběh a proudění lymfy, tím odplavují škodliviny z těla vzniklé látkovou výměnou. Díky skořici, která prohřívá podkoží a přístrojovou lymfo masáží postižené časti těla, dochází k prokrvení a prohřátí tkáně, zlepšení odtoku lymfy, částečné odplavení vody a tuků v daných partiích, vypnutí kůže, relaxaci těla i duše. Navíc pravidelným nanášením a masírováním zlepšíme vzhled pokožky. Je nutné dodržovat pitný režim, 48 hod. před a po masáži. K prodloužení účinku je vhodné po masáži ponechat krém alespoň 6 hod. bez dalšího mytí. Ovšem k dosažení požadovaného účinku je nutné proceduru opakovat a to jednou týdně po dobu alespoň pěti týdnů.

KLASICKÁ REGENERAČNÍ A SPORTOVNÍ REKONDIČNÍ MASÁŽ

Klasická masáž celého těla se provádí u lidí nemocných i zdravých, na rozdíl od masáže sportovní, která se provádí pouze na lidech zdravých za účelem rekondice a masáž je velmi podobná.
Sportovní masáž: Pravidelná sportovní masáž je perfektním doplňkem cvičení, pomáhá udržet fyzické, mentální i emoční zdraví lidí, kteří se účastní rozličných aktivit. Lidé s pravidelným programem sportovní masáže znají její pozitivní vliv na rychlost, ohebnost a sílu, i to, že díky sportovní masáži získávají ztracenou sílu rychleji zpět. Masáž má dlouhou historii jako účinná metoda pro prevenci úrazů při sportu a pro zvyšování atletických výkonů.
Odstranění křečí: V tomto případě pomáhá hloubková pravidelná masáž, která uvolňuje napětí, prodlužuje stažená svalová vlákna a zmírňuje bolest. Křeč je náhlé, bezděčné stažení svalu, kdy se sval stává napjatým a bolestivým. Pokud se křeče objevují v dolních končetinách, doporučuji využít spíše přístrojovou lymfodrenáž

MEDOVÁ MASÁŽ

Masáž oživuje a detoxikuje organismus. Během masáže dochází k odstraňování usazenin a jedů z tělesných tkání. Doporučuje se při stresu, čištění pórů, napětí, vyčerpání, stavy neklidu. Není vhodná při alergii na včelí produkty, v těhotenství, při kožních infekcích, zhoubných onemocněních, vysokém očním tlaku. Není to relaxační masáž.

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

  • blahodárně působí na krásu a dobrou náladu
  • vyhlazuje pokožku
  • zabraňuje stárnutí pleti
  • plná vitamínů, minerálů, antioxidantů
  • kvalitní péče o pokožku
  • je velmi vhodná při psychickém napětí
  • pokožka se zbavuje odumřelých buněk a vrásek

Čokoládová masáž obsahuje masáž vonným olejem, omytí a relaxaci čokoládovým krémem. Tato masáž je vhodná i jako příjemný dárek. Není však vhodná při těhotenství, alergii na čokoládu, zánětech, nachlazení a křečových žílách.

Masáže je možno objednat např. také pro zaměstnance a službu uhradit prostřednictvím bezhotovnostní platby na základě faktury.


ZPĚT